Komunikacja medialna w społeczeństwie

Wizerunek firm na współczesnym rynku ma coraz większe znaczenie z punktu widzenia wyników finansowych, które dana firma będzie osiągała. Jednocześnie budowanie wizerunku firmy jest znaczenie trudniejsze i jest czasochłonne natomiast utrata wizerunku może nastąpić w znacznie krótszym czasie.Jednym z powodów takiej sytuacji jest to, że przekazywanie informacji negatywnych jest znacznie bardziej szybkie w stosunku do przekazywania informacji pozytywnych. Z tego powodu między innymi tak ważna jest obecnie skuteczna komunikacja medialna, która pozwala na kreowane odpowiedniego przekazu w przypadku trudnych sytuacji w firmie

Jednocześnie ważne jest by komunikacja kryzysowa było realizowane przez doświadczonych specjalistów, którzy mogą zapewnić skuteczność realizowanych działań. Nie bez znaczenia jest również by specjaliści nie podejmowali działań, które będą nieskuteczne lub przyniosą negatywne wyniki.

20.04.2016. 14:51

Atrakcje turystyczne Górnego Śląska

Górny Śląsk to region Polski, który bardziej kojarzy się z przemysłem i górnictwem niż ze słowem turystyka, a szkoda, gdyż jest tu mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania. Z pewnością trzeba tu zobaczyć związane z górnictwem atrakcje takie jak zabytkowa Kopalnia Guido w Zabrzu, gdzie oprócz możliwości zwiedzania dwóch poziomów kopalni i muzeum, organizowane są różne imprezy kulturalne (koncerty, spektakle).

Równie ciekawa jest Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach. Inne atrakcje turystyczne na Śląsku to: zamek w Będzinie, ruiny zamku w Ogrodzieńcu czy pałac w Mosznej, a także zabytkowe dzielnice Katowic Nikiszowiec i Giszowiec. Turyści poszukujący bliższego kontaktu z naturą powinni udać się w Beskidy, gdzie panują doskonałe warunki do wycieczek górskich oraz uprawiania sportów zimowych np. na stokach Baraniej Góry.

13.02.2015. 11:55

Poznaj Śląsk!

Masz wolny weekend? Planujesz ciekawą wycieczkę, ale nie wiesz, w jakie miejsce warto się wybrać? Odkryj Śląsk! To naprawdę wspaniałe tereny, które każdy powinien poznać. Turystyka na Śląsku jest bardzo rozwinięta. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wiele osób zachwyca wspaniały krajobraz pełen przeróżnych drzew oraz roślin.


Atrakcje turystyczne na śląsku to np. skanseny, muzea oraz przeróżne kościoły, które warto zwiedzić i poznać ich historie. Warto wspomnieć, że Śląsk charakteryzuje się wspaniałą kuchnią. Jeśli będziemy przebywać na jego terytoriach, odwiedźmy regionalne restauracje oraz knajpy.

Wtedy będziemy mieć okazję spróbować tradycyjnych potraw ze Śląska. A są one naprawdę fantastyczne i zdecydowanie się wyróżniają. Zachwyciły już naprawdę wiele osób. Dlatego warto odwiedzić Śląsk i poznać jego kulturę.

13.02.2015. 11:52

Free Blog Themes and Templates