Kto może zajmować się cateringiem

Wydaje się, że każdy może świadczyć usługi cateringowe. W rzeczywistości nie jest to prawdą. Przede wszystkim trzeba mieć działalność, a poza tym doświadczenie i wiedzę w gastronomii. Trzeba też wiedzieć jak się tym wszystkim zająć, aby klienci chcieli z tych usług korzystać, a w późniejszym czasie nie żałowali swojego wyboru.

Czytaj dalej 24.01.2016. 18:44

Montaż nadajników

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że montaż anten i nadajników na wysokich masztach nie jest zadaniem dość łatwym. Takie prace alpinistyczne wykonywane są przez profesjonalne firmy, dla których świadczenie tego rodzaju usług jest w zasadzie codziennością. Pracownicy firmy są przeszkoleni do pracy na wysokościach, a także mają doświadczenie w montażu anten i nadajników.

Czytaj dalej 03.12.2015. 21:40

Kierownik budowy

Plac budowy to miejsce, gdzie nie może zabraknąć przede wszystkim budowlańców, czyli ludzi od najważniejszej roboty. Jednak musi też być ktoś, kto będzie nad nimi czuwał i sprawdzał, czy praca jaką wykonują odbywa się zgodnie z projektem, bo to bardzo ważne. Osoba odpowiedzialną za takie czynności jest kierownik budowy.

Free Blog Themes and Templates